Black is the New Black

Podobně jako jsme loni v červenci uvedli speciální limitku Sunset Hill, i letos máme nachystané letní překvapení. Poetický motiv vyšlápnutých kopců v zapadajícím sluníčku jako u Sunset Hillu ale nečekejte. Black is the New Black, to je heslo horkých dnů letošního léta. Představujeme hned dva prázdninové speciály 2016: Offline Follower a Crooked.

Černé léto

Černá je barva stínů v rozpáleném pulzujícím velkoměstě, chladivá oáza, kam se schováš před slunečním žárem. Je to barva horké noci, kdy začíná tvoje žhavé letní dobrodružství. Černé jsou myšlenky na to, k čemu ses neodhodlal, když jsi měl šanci. Tak se odvaž a skoč do toho rovnýma nohama.

Limitovaná edice

Elegantní černo-bílý Offline Follower svým názvem připomíná, že někdy je potřeba “odpojit se” a vnímat, kdo jsou skuteční přátelé. Je součástí produktové řady Run, která byla inspirována celosvětovou běžeckou kulturou. Její tvarosloví vychází z konkrétních vytrvaleckých modelů Marathon, vyráběných pod značkou Botas v 80. letech.

Rošťácký Crooked je speciální limitovanou verzí oblíbeného modelu SM Skate Pro a odkazuje ke stejnojmennému skateboardovému triku. Má zpevněnou špičku, aby co nejvíce vyhovoval jíždě na skateboardu. Neméně pohodlný je však i na běžné chození. Je součástí tvarové řady Urban, která byla inspirována celosvětovou streetovou a skate kulturou. I jeho tvarosloví vychází z konkrétních sportovních modelů Botas z 80. let.

Offline Follower i Crooked jsou vyrobeny v limitované edici 300 párů a jsou dostupné exkluzivně na eshopu botas66.com a v obchodech BOTAS 66 Stores v Praze.

Foto: Jan Kloss